Nakupování pro děti v online bazarech

V dnešní době je trh s dětským oblečením a potřebami pro děti od narození až do puberty velice rozšířený. Věci se dají koupit v různé kvalitě a za různé ceny, platí však to, že většinu věcí dítě plně nevyužije. Miminka a děti totiž rostou tak rychle, že spoustu věcí maminky nestihnou ani vytáhnout ze skříně. Proto se hodně daří internetovým bazarům a bazarovým skupinám na facebooku. Věci prodávají samy maminky a většinou jsou hodně levné, sehnat můžete oblečení v top stavu až po oblečení s flíčky. Pokud chcete nakoupit výbavičku levně, měli byste navštívit následující bazary:
sázení jahodníku
Modrý koník – web určený pro maminky a tatínky, který obsahuje jak informace k všem možným tématům ohledně těhotenství ale také poměrně obsáhlý bazar věcí pro děti. V tomto bazaru koupíte jak věci nové, zánovní ale i třeba oblečení šité švadlenami na míru. Na tomto webu je u každého uživatele bazaru možné hodnocení.
Emimino – stejně jako web modrý koník je i tento web zaměřen především na maminky a tatínky a to jak stávající tak budoucí. Taktéž zde najdete možnost nakupovat a prodávat věci přes bazar i s možností hodnocení.
Mimibazar – často zmiňovaný v různých diskuzích na internetu a často haněný. Jak již vyznívá v názvu jedná se o bazar věcí nejen pro děti ale i pro dospělé.
výbavička pro mimčo
Facebook – s rozmachem této sociální sítě se začaly objevovat různé prodejní skupiny napříč celou republikou. Tyto skupinky bývají jak pro celou republiku, tak i regionální. Regionální skupinky mají výhodu především v možnosti vyzkoušení zboží, setkání se s prodejcem a placení hotově.
Na co pozor při nakupování přes bazar
Zlodějíčci a podvodníci se najdou všude, bohužel i mezi skupinami maminek. V případě že nakupujete přes bazar a prodejce požaduje platbu předem, ověřte si zkušenosti ostatních. Ve zpětné vazbě často najdete zkušenosti ostatních nakupujících a prodejců a můžete tak odhalit nespolehlivého prodejce. Pokud není možnost si zkušenosti zkontrolovat, pak trvejte na zaslání zboží na dobírku. Pokud s obdrženým zbožím nejste spokojeni, nebojte se ozvat a žádat slevu.